webcontent-emailing

Výhody e-mail marketingu

Webová aplikace s jednoduchým uživatelským rozhraním.

S naším řešením můžete nyní snadno organizovat své internetové kampaně založené na e-mail marketingu. Kompletní a funkční řešení pro profesionální e-mail marketing.

Systém přináší řešení pro e-mailové kampaně v kombinaci s intuitivním prostředím a kvalitním technickým zázemím. Vždy dokážeme nalézt řešení na míru, a to i pro zákazníky, kteří potřebují speciální nastavení a funkce.

Jak děláme e-mail marketing?

Poctivě

  • Žádný spam ani prodej e-mailů a databázi kontaktů.

Levně a efektivně

  • Můžete si vybrat ze dvou účtů - kreditní účet (pro jednorázový e-mailing) nebo předplacený účet (pro pravidelný e-mailing – nezáleží kolik e-mailů a jak často rozesíláte).

Snadno a rychle

  • Intuitivní prostředí a jednoduché ovládání vám usnadní práci.

Pomůžeme, poradíme

  • Pokud si s čímkoliv nebudete vědět rady, stačí zavolat nebo poslat e-mail; ochotně vám poradíme a najdeme řešení. Více o službách a tarifech technické podpory najdete na této stránce.

Mějte vše pod kontrolou

Statistiky jsou nejdůležitější část systému pro e-mail kampaně. Především díky analýze je možné vyhodnotit účinnost e-mailové kampaně jak bylo rozesílání e-mailů úspěšné a efektivní. Systém nabízí podrobné statistiky otevírání a čtení e-mailů, prokliků, nedoručených e-mailů a celé řady dalších ukazatelů pro vyhodnocení úspěšnosti.

Jednotlivé e-mailové kampaně vám pomůžeme vhodně analyzovat a doporučit další kroky, jak využít zjištěných příležitostí k větší efektivitě.

Vyzkoušejte DEMO našeho systému

cta-back1

Nespokojte se s kompromisy - systém který roste s vámi!

Zanechte nám svůj e-mail, budeme vás informovat!

Na začátek stránky